Social Media

behance

youtube

linkedin

google-plus

facebook

vk

Вход

Alias HELP

Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста Вход или Регистрация.    Забыли пароль?

Купівля планшета
(1 чел.) (1) Гость
ВнизСтраница: 1
Сообщения темы: Купівля планшета
#2515
Купівля планшета 1 г. назад Репутация: 0
Всім привіт! Хочу дитині 6 років купити планшет, щоб вона могла дивитися свої улюблені мультики. Порадьте якісний та не дуже дорогий планшет, та інтернет-магазин де його можна купити.
Stasik
Stasik
Junior Boarder
Постов: 26
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
 
#2516
Купівля планшета 1 г. назад Репутация: 0
Я теж нещодавно купував синові планшет, оскільки він раніше постійно брав у мене смартфон для перегляду мультиків, і щоб у різні ігри пограти. Купив йому планшет, і тепер дитина задоволена, і дружина цим часом може щось робити по дому.
Vasia888
Vasia888
Junior Boarder
Постов: 26
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
 
#2517
Купівля планшета 1 г. назад Репутация: 0
Я переглянув кілька варіантів планшетів в інтернеті, але не знайшов такий, щоб мені підходив як за якістю, так і за ціною. Підкажи, який саме планшет ти купував для своєї дитини? Може, й нам такий підійде.
Stasik
Stasik
Junior Boarder
Постов: 26
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
 
#2518
Купівля планшета 1 г. назад Репутация: 0
Купував я планшет Blackview Tab 6 3/32GB LTE ringoo.ua/elektronika/planshety для свого сина, щоб він міг дивитися мультики та грати ігри, і його якістю цілком задоволений. Перше, що мені сподобалося, це те, що планшет має LTplanshetyE-модуль, так що мій син може використовувати його в будь-якому місці без підключення до Wi-Fi. Крім того, розмір екрану та якість зображення хороші, і мій син дуже задоволений тим, як ігри та мультфільми виглядають на ньому.

Крім того, у планшета чудова продуктивність, і він легко справляється із запуском складних ігор та додатків. Батарея також тримає досить довго, що дуже зручно. І в цілому планшет дуже простий у використанні, навіть для мого сина.

Vasia888
Vasia888
Junior Boarder
Постов: 26
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Для добавления сообщений Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться
 
ВверхСтраница: 1
Модераторы: kodg
kodg-3d.com
kodg-3d.com
Seo анализ сайта